Neon Renkler Güçleniyor

Paylaş

Bu sezon Neon renkler popülerliğinde birşey kaybetmiyor. Enerjik renklerle kışın kendini belli eden parçalara dolabınızda yer verebilirsiniz. Özellikle Neon renkler Dış giyimlerde, triko, pantolon, body, aksesuar, ve ayakkabı gruplarında karşımıza çıkıyor. Neon renkler sizi korkutuyorsa aksesuar şal olarak, veya takılarınızda da küçük detaylarda kullanabilirsiniz.

Neon renk kullanımı

Neon renkleri tek bir parça veya farklı neon renkleri bir arada kontrast oluşturarak kulanmak çok riskli ve uyumsuz durum yaratır. Tabi bu sizin dikkkat çekme isteğinizle doğru orantılı bir kullanım olur. Ama tavsiyemiz hele günlük giyimlerde denim kumaş ve ürünlerinde çok iyi kombin uyumları oluşuyor. İsterseniz aksesuar olarak çanta veya birer takı ile kullanabilirsiniz.

Neon Ayakkabı ve Çantalar

Zara, H&N, Bershka da bir çok model giyim ve akseuarlar Neon Renkler ile mağazalarında yeni almış durumda.

Ünlü markalardan neon ayakkabı ve çanta çeşitleri

Neon Renk Chunky Sneaker Örnekleri

İstanbul modasında sokalarda çok fazla rastladığımız Chunky sneaker yeni sezonunda beyaz ve siyah rengin haricinde, pastel tonlar ve neon renklerle sokaklarda görülmeye boy göstermeye başladı. Bilekleri kısa jean ve kargo pantolonlar altında güzel bir iki oluşturyorlar.

Yazan ve hazırlayan Gülşah Keleş

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmadı.

Leave a comment